כיתת לימוד

אנימציה באלמנטור
לבוני אתרים

בואו ללמוד איך ליצור אנימציות מעולות לאתרי אינטרנט באלמנטור ובכלל. משימוש נכון באנימציות המובנות באלמנטור ועד ליצירת אנימציות לוטי מאפס, בעזרת תוכנות אדובי.

אונליין בזום עם ליווי אישי, ידע פרקטי ומקצועי, הקלטות ועוד. הכיתה מותאמת לבוני אתרים באלמנטור ואין צורך בידע נוסף. 14 שעות, 7 מפגשים, פעם בשבוע.

יצירת אנימציות ללא גבולות

אנימציות באתרי אינטרנט עוזרות ליצירת חווית משתמש מעולה, אינטרקציה עם הגולש ויצירת אתרי אינטרנט חוויתיים ועשירים. הידע שתרכשו בסדנה ישים אתכם ברמה אחרת מעל רוב בוני האתרים בשוק ותסלול לכם דרך לעסק רווחי ומבוקש יותר.

אנימציה היא אחת התכונות העיקריות שעוזרת לי ליצור אתרים יחודיים וטובים יותר, והסדנה הזו באה כדי להעביר במרוכז את כל הידע שצברתי במשך השנים – אליכם.

אודות הכיתה

כיתת לימוד אנימציה באלמנטור לבוני אתרים באה לתת כלים פרקטים והבנה תיאורטית – כדי ליצור אתרים ברמה אחרת. בסיום הקורס תלמדו לשלוט באנימציות בצורה מקצועית, בין אם באלמנטור או ביצירת אנימציות לוטי מאפס, ע״י שיטות עבודה שנלמדו במשך עשור של ניסיון.

בשנתיים האחרונות הדרכתי עשרות תלמידים בשיעורים פרטיים, כיתות קטנות וכן סטודנטים לתואר בעיצוב במכללת תילתן והעברתי אליהם את כל הידע שצברתי במשך השנים. הכיתה הזו, כמו שאר הכיתות בהן אני מלמד, נוצרה אחרי חודשים של עבודה ומחקר, במטרה להיות ברמה הכי גבוהה שיש, עם ידע שלא תמצאו בשום מקום אחר.

3 סיבות ללמוד איתי

1

כיתות לימוד אונליין

כל היתרונות של למידה אונליין בלייב, בלי החסרונות של קורס מוקלט. הכיתה מוגבלת לכמות מצומצמת של תלמידים והנושאים מותאמים ליכולות ולרצונות הספציפיים של התלמידים, ללמידה משותפת אמיתית.

2

ליווי צמוד מאיש מקצוע

ללמוד ישירות ממומחה עם ניסיון עשיר בתחום, בליווי אישי ומסור, יחסוך לך המון זמן, כסף ותסכול. אני מלמד תהליכי עבודה שמשמשים אותי בעבודה מול לקוחות בכל יום והמטרה שלי היא לגרום לך להצליח.

3

לימוד מעמיק ואיכותי

אנימציה באלמנטור ובכלל – זה נושא מורכב שמצריך למידה מסודרת ומתודית של ידע תיאורטי ופרקטי, תרגול, הנחייה וקבלת פידבק מאיש מקצוע. אלה דברים שלא ניתן ללמוד מצפייה בסרטוני יוטיוב או מקורסים מוקלטים.

מה נלמד בכיתה?

הכיתה מודולרית ומחולקת לשני נושאים: אנימציה באלמנטור ויצירת אנימציה מורכבת מאפס עם לוטי.
ניתן להירשם לכל אחד מהחלקים בנפרד או לשניהם ביחד. ככל שתלמדו יותר, תצליחו יותר.

אנימציה באלמנטור

החלק הראשון מתמקד באנימציות המובנות של אלמנטור פרו.

Motion Effects, Entrance animations, mouse Animations, Transform – איך לשלוט בהן וליצור אנימציות מעולות שעוזרות לחווית המשתמש ולא פוגעות באתר.

לאורך הלימוד נשלב תרגול פרקטי, פידבק והנחייה.

סה"כ 6 שעות לימוד

דרישות מקדימות: הכרת אלמנטור

נושאי לימוד:

נעשה סקירה על סוגי האנימציה השונים הקיימים באלמנטור, במה להשתמש ובמה פחות, מה עושים עם אנימציות במובייל ועוד.

נצלול לעומק לכל אחד מהפיצ׳רים לאנימציה באלמנטור: Motion effects, Transform, Entrance animations, Mouse effects ועוד.

נלמד על האנימציות השונות שמסתתרות בתוך וידג׳טים שונים, איך לשלב בין סוגי האנימציות השונות באלמנטור ועוד.

אנימציה מורכבת עם לוטי

החלק השני מיועד ליצירת אנימציות בלי גבולות.

נלמד תהליך עבודה מלא ליצירת אנימציות בלוטי, מהכנת הקבצים באילוסטרייטור, לאנימציה בתוכנת אפטר אפקטס, ייצוא ללוטי ועד לטכניקות להצגת האנימציות באלמנטור

לאורך הלימוד נשלב תרגול פרקטי, פידבק והנחייה.

סה"כ 8 שעות לימוד

דרישות מקדימות: הכרת אלמנטור ורישיון לתוכנות אדובי

נושאי לימוד:

במבוא נלמד מהי אנימציה ועל העקרונות הבסיסיים שלה, נתמקד באנימציה לאינטרנט ונרחיב על השימוש בלוטי.

הכרה בסיסית של התוכנה (רק מה שנדרש לתהליך העבודה עם אנימציה), הכנת קבצים לאנימציה בצורה נכונה ויצירת סטוריבורד.

נתחיל בהכרת החלקים השונים בתוכנה שישמשו אותנו ליצירת אנימציות לוטי, ונמשיך בתרגול, פידבק והנחייה – כל תלמיד ייצור אנימציה משלו כבר במהלך הסדנה!

נתחיל בסקירה של ווידג׳ט לוטי של אלמנטור ומה ניתן לעשות איתו, ונמשיך עם כמה טכניקות ושימושים מתקדמים.

האם זה בשבילי?

אם שאלת את עצמך את אחת השאלות הבאות,
הסדנה הזו בדיוק בשבילך.

הכיתה הזו תתן לך הבנה מעמיקה ביצירת אנימציות לאינטרנט שתשפר את איכות העבודה שלך, במטרה ליצור אתרים ברמה גבוהה, להרוויח יותר, ולבדל את עצמך מאלפי בוני האתרים האחרים בתחום.

איך זה עובד?

הלמידה מתקיימת אונליין, בעזרת שיחות וידיאו בתוכנת ZOOM, שיתוף מסך וכלים מתקדמים נוספים שיעזרו לי להעביר אליך את המידע בדרך הכי טובה שקיימת.

כדי לשמור על איכות הלמידה והתמיכה האישית, הכיתה קטנה, מוגבלת במקום ומתמלאת מהר, אז מומלץ להירשם ולשריין מקום בהקדם.

הטבות ייחודיות לתלמידים

סביבת עבודה מלאה בחינם: דומיין זמני, אחסון, התקנת וורדפרס ואלמנטור פרו לתרגול.

תיקיית דרייב אישית עם השיעורים המוקלטים לצפייה חוזרת בכל זמן ובכל מקום.

ליווי ותמיכה בקבוצת פייסבוק או במייל גם הרבה אחרי סיום הסדנה.

על המרצה: מורדי לוי

נעים להכיר, קוראים לי מורדי 🙂
מעצב המתמחה במיתוג, עיצוב אתרים ואיור עם עשור של ניסיון בתחום, ומורה פרטי אונליין.

התחלתי ללמד עיצוב כי רציתי לעזור לאנשים שחווים תסכול כשהם מעצבים, ואני רואה את השינוי כל הזמן אצל התלמידים שלי. כמורה פרטי אני מאוד אוהב ללמד אחד על אחד ומאמין שהחיבור בין מורה ותלמיד הוא חשוב, אך כמות האנשים שניתן ללמד בצורה הזו מצומצמת.

הכיתה הזו נולדה מתוך מערכי שיעור שאני מעביר לכל התלמידים שלי. עיצוב הוא הבסיס להכל ודרכו כל מוצר נהיה טוב יותר. מטרת הלימוד היא לעזור לכמה שיותר אנשים לבצע החלטות עיצוב נכונות, בעזרת לימוד של יסודות בסיסיים, כלים פרקטיים וטיפים שנאספו בעשור של ניסיון.

 

עיצוב אתרים בוורדפרס מורדי לוי - ואלמנטור

תלמידים מספרים

דרור מאור
דרור מאור
לאתר של דרור
קרא עוד
"מורדי מומחה ברמה בין-לאומית לעיצוב גרפי ובניית אתרים באלמנטור, מלמד שיטות עבודה ייחודיות המאפשרות לאנשים חסרי ניסיון לפרוץ גבולות טכנולוגיים ולבנות אתרים מתקדמים תוך זמן קצר

הידע והכלים שרכשתי בזכות מורדי משמשים אותי מדי יום בעבודתי, אני עדיין לא מאמין שעיצבתי ובניתי את כל האתר בעצמי וברמה כזו גבוהה. מומלץ בחום!"
תהילה גבאי דויטש
תהילה גבאי דויטש
לאתר של תהילה
קרא עוד
למדתי אצל מורדי 12 שיעורים פרטיים באלמנטור ובעיצוב ואין לי מילה חוץ מ-וואו!

מורדי מסביר בסבלנות, עוזר בכל מה שצריך, יש לו חוש עיצובי מטורף וידע עצום. בנינו ביחד את כל העיצוב של האתר שלי מחדש והוא יצא יפה, ברור שיווקי ומהמם!

ממליצה לכל מי שרוצה ללמוד עיצוב אתרים או להתמקצע באלמנטור ולבנות אתרים ברמה אחרת, לעבוד רק עם מורדי, יותר טוב מכל קורס שקיים.
אפרת סטרוסברג
אפרת סטרוסברג
לאתר של אפרת
קרא עוד
מורדי המקסים, תודה רבה על למידה מהנה ומלאה בתוכן, החכמתי ולמדתי המון. לימדת אותי עקרונות, טכניקות ורעיונות חדשים ומיקדת אותי בתכנים הנכונים והמשמעותיים לי ובכך חסכת לי הרבה מאוד טעויות וחיפושי מידע מיותרים.

ניחנת בסבלנות וביכולת דידקטית גבוהה מאוד - ואלו אף אפשרו לי לא להתרגש מטעויות. ישר כוח!
חן דניאל
חן דניאל
לאתר של חן
קרא עוד
מורדי היקר תודה רבה על שיעורים עשירים בתוכן באופן שמשנים את כל נקודות החשיבה לחיוב, ליווי אישי, ותמיכה שהיא הרבה מעבר לציפיות, אין ספק שאמליץ עליך בחום לכל המתעניין בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט!

תכף האתר הראשון שלי עולה לאוויר, דבר שיכולתי רק לחלום לעשות לבד באופן עצמאי ולא להיות תלוי בחברה חיצונית ולהבין בכלל מה הם באמת עושים (או יותר נכון לא עושים).

ובכלל בתקופה שכזו להשקיע בעצמנו לגדול ולהתפתח זו המטרה הכי חשובה, שיהיה הרבה בהצלחה ❤️
נריה צברי
נריה צברי
קרא עוד
הגעתי אל מורדי אחרי שהכרתי אותו מהטיפים שפירסם בבלוג שלו ובפייסבוק (ובהמלצה נוספת של קולגה) והתרשמתי מאוד לחיוב.

החלטתי שהכי נכון עבורי יהיה ללמוד עם מורה פרטיף ולא טעיתי. התמקדנו בדיוק בדברים שהייתי צריך, חסכתי המון זמן וקיבלתי הרבה ידע שמשמש אותי בכל יום.

מורדי מעביר את תוכן השיעור בצורה נעימה וכיפית. והכי חשוב בצורה מסודרת! כיף גדול שאחרי כמה שעות לימוד אני יכול לבנות אתרים לבד. מומלץ ממש! תודה!
סיי טימיאנקר
סיי טימיאנקר
קרא עוד
״הגעתי למורדי דרך קבוצת נוודים דיגיטליים, גיליתי בן אדם סופר כשרוני וראיתי שהוא מלמד וורדפרס ואלמנטור. אני מעצבת גרפית כבר 9 שנים, אבל טרם לקחתי את הצעד הזה. השיעורים עם מורדי סופר ממוקדים, הוא מסביר מצויין, והעובדה שזה בזום ומוקלט שווה הכל, כי אפשר לחזור אחר כך ולצפות בשיעור. אחרי השיעור הרביעי שלנו כבר התחלתי לבנות אתרי וורדפרס בתשלום עם אלמנטור!

הדבר הכי מדהים בלמידה איתו, זה שהלמידה גמישה, בהתאם ללו"ז שלי, ושאני יודעת שהוא יעזור לי עם כל בעיה אם וכאשר אתקל בה בדרך... מאד מאד ממליצה!"
הדר מייזל
הדר מייזל
לאתר של הדר
קרא עוד
“מורדי מקצועי, סבלני ומלא בידע. הסברתי לו את המטרות של העסק שלי ובייעוץ איתו, הוא בנה לי תכנית לימודים עם התכנים שאני רוצה ללמוד. המיקוד הזה עזר לי בצורה ענקית להבין במה אני צריכה להתמקד. הוא עזר לי ללמוד ב-10 שיעורים את מה שלא הצלחתי ללמוד בנסיונות של שעות על גבי שעות ועשרות מדריכים ברשת.

בניתי לעסק שלי אתר מדהים ואני מתחזקת אותו לגמרי בעצמי. ממליצה בחום!”

כמה זה עולה?

250 ₪ לשעה (במקום ₪380)

הסדנה השלמה

14 שעות

אלמנטור

6 שעות

לוטי

8 שעות

20% הנחה לנרשמים לסדנה השלמה!

מספר המקומות מוגבל!

תשובות לשאלות נפוצות

יש לך שאלה? כנראה שכאן יש תשובה!
ואם לא מצאת את מה שחיפשת, אפשר לשלוח לי הודעה דרך הטופס או כפתור הצ'אט בתחתית האתר ולקבוע שיחת ייעוץ בחינם.

קורסים מוקלטים מראש הם 'למידה פאסיבית', מדובר בסוג למידה בסיסי שלהרבה מאיתנו לא נותן מעטפת טובה מספיק כדי באמת ללמוד נושאים מורכבים, כמו אנימציה. 

בלמידה אקטיבית המרצה יכול לראות את החוזקות והחולשות של כל תלמיד, לעזור ולכוון לאן שצריך ולתת פידבק אמיתי בזמן אמת. 

בנוסף, הסדנה מתקיימת בלייב, וזה מבטיח שתמיד תקבל/י את התוכן המעודכן ביותר, כשבקורס מוקלט התוכן יכול להפוך ללא מעודכן מאוד מהר.

כל השיעורים מוקלטים ותוכל/י לחזור עליהם במקרה הצורך.

ללמוד לבד זו תמיד אופציה, החסרון הוא שיש ה-מ-ו-ן תוכן בחוץ ומאוד קשה (במיוחד למתחילים) להבדיל בין מה תוכן איכותי ומה לא. הרגלים רעים שנלמדים בצורה הזו גורמים לבזבוז של מאות שעות עבודה, ולא מעט תסכולים ובעיות.

בנוסף למידה לבד היא מפוזרת לא ושיטתית, וכמו כל דבר, ללמוד את הבסיס בצורה מסודרת ומתודית יוביל לחסכון של הרבה זמן וכסף.

והכי חשוב – כשיש איש מקצוע שמכוון, מוביל ומלווה אותך לאורך כל הדרך, הלמידה הרבה יותר אפקטיבית.

השיעורים מתקיימים דרך תוכנת ZOOM בשיחת וידיאו, שיתוף מסך ועוד. כל הכלים כדי לתת לך חווית למידה איכותית ומקסימום תוכן במינימום זמן וכסף.

כל הכיתות מתקיימות במפגש אחד לשבוע, למשך שעתיים כל מפגש.

כל השיעורים מוקלטים וניתן לצפות בהם שוב בכל זמן ומכל מקום. אני תמיד פנוי לשאלות תלמידים, במייל ובקבוצת הפייסבוק.

למסלול הראשון נדרשת הכרה בסיסית עם אלמנטור, ולמסלול השני צריך רישיון לתוכנות אדובי. מעבר לזה, הסדנה בנויה כדי לתת את כל הידע שצריך כדי ליצור אנימציות מעולות לאינטרנט.

לא בטוחים אם יש לכם את הידע הנדרש? שלחו פרטים בטופס למטה ואעזור בשמחה.

בהשוואה לקורסים מוקלטים מראש, שעולים כמה אלפי שקלים, מלאים בתוכן שאינו רלוונטי אליך ואינם נותנים ליווי אישי ותמיכה מספקת – אצלי תקבל/י באותו הסכום הרבה יותר ערך, בלי תכנים לא רלוונטיים, בליווי אישי ומסור.

והכי חשוב, פידבק אמיתי מאיש מקצוע שעושה בכל יום את מה שהוא מלמד – בזמן אמת.

מדובר בסכום קטן שמוחזר מאוד מהר ע״י יצירת אתרים טובים יותר ובכך, תמחור גבוה יותר.

לא בטוחים מה מתאים לכם? רוצים לדבר? לשיחת ייעוץ מלאו פרטים או שלחו הודעה דרך כפתור הצ'אט בתחתית המסך